אחד הקריטריונים החשובים ביותר להצלחתה של כל חנות היא ויטרינה מעוצבת ויפה.

ויטרינה של חנות היא חלון הראווה של החנות, היא נותנת את הרושם הראשוני, שהוא החשוב והמשפיע ביותר על הלקוח הפוטנציאלי ודרכה מוצגים ללקוח המוצרים החשובים והרלוונטיים ביותר באותה חנות.

חשיבות העיצוב

ויטרינה מעניקה ללקוח את הרושם הראשוני על החנות, ויטרינה חייבת להיות מתוכננת ומעוצבת בקפידה, כדי שתוכל לתפוס את תשומת ליבו של כל לקוח פוטנציאלי שחולף על פני החנות ותפתה אותו להיכנס פנימה לתוך החנות לצורך רכישה.

בשנים האחרונות ויטרינה מעוצבת תורמת לחנות כלי שיווקי לכל דבר ואולי אחד מהכלים היעילים ביותר לצורך שיווק החנות. איכותה וטיב תרומתה של ויטרינה לחנות, ניתנת למדידה באופן מיידי, הרי שאם הלקוחות אשר חולפים על פני החנות, מסתכלים על ויטרינה יפה ונכנסים לחנות, סימן הוא שהינה ויטרינה שמילאה את תפקידה, בעוד שלקוחות אשר חולפים וממשיכים הלאה, הם סימן מובהק לכך שחלון הראווה ואו ויטרינה מתאימה לא מספקת את הסחורה ולא עושה שיווק יעיל לחנות.

המדובר במשימה שיווקית שאינה קלה, מאחר ויטרינה צריכה להתבלט יותר משכנותיה ויטרינות מתחרות לפעמים, אשר גם הן נלחמות על תשומת ליבו של הלקוח, לכן חשוב להקדיש את מלוא המחשבה ותשומת הלב בתכנון והקמה של ויטרינה לחנות.

תכנון והקמה של ויטרינה לחנות

חברת "שטרן גלאס" הינה מפעל הזכוכית הגדול ביותר בצפון. לחברה מערך ייצור המצויד במכשור המתקדם בעולם בענף הזכוכית ומאפשר לחברה לייצר את כל מוצרי הזכוכית. החברה מתמחה בביצוע כל עבודות הזכוכית וביניהם, בתכנון ייצור והתקנה של ויטרינות ודלתות זכוכית לחנויות, מרכזי קניות, משרדים, בתי מלון ובתים פרטיים בכל הארץ.

לחברה צוותי תכנון והתקנה מקצועיים, מגוון רחב של סוגי זכוכית בכל המידות, אביזרים ומנגנונים שונים לויטרינות, כל אלה יחדיו, מאפשרים ללקוח להזמין ויטרינה בהתאמה אישית, תוך בחירה בין סוגים שונים של דלתות ויטרינה (הזזה, ציר, מנט, נאספות) וסוגי זכוכית (שקופה מחוסמת, טריפלקס – בטיחותית או צבעונית עם מסנני קרינה), ללא פשרות.