שירותי הפרזול הצבעוני של שטרן מקלחונים הם פתרונות עיצוביים ופונקציונליים שיש בהם לייצר תוספת מיוחדת לחדר הרחצה ולבית בעלת נופך מיוחד של יוקרתיות ושל איכות.

השילוב בין צבע ובין האלמנטים המתכתיים מהווה תוצר המשקף באופן מיטבי תפישה מודרנית של עיצוב הבית, ובאמצעות פרזול זה ניתן להקנות לחלל את התוצר הזה באופן של נגיעות עדינות כך שלא ישתלטו באופן אגרסיבי על החדר, אך יעניקו לו תוספת אדירה ואיכותית.

קולקציית פרזול לבחירתכם מבית STERN

פרזול זהב מושחר

פרזול ברונזה מושחרת

פרזול זהב מבריק

פרזול זהב מוברש

פרזול לבן

פרזול שחור

פרזול שחור ענתיק

פרזול גרפיט

פרזול מוברש סאטן

מתלה מגבות מק"ט 102 ניתן להזמין בכל הגוונים

ידיות H בצבעים: זהב מושחר, שחור, ניקל מבריק

ידית H מרובעת בצבעים: גימור שחור, ניקל מבריק

מדוע לרכוש פרזול צבעוני אצלנו

שטרן מקלחונים מתמחים בתחומי הפרזול הרבים ולחברה יש את הניסיון והמיומנות לעצב תוצרי פרזול במגוון צבעים אשר מבטאים יוקרה ואקזוטיות.

היתרונות למוצרי פרזול רבים נעים בעיקר על המרחב האמנותי והעיצובי, אך יש בהם לתרום גם לפן הפונקציונלי של החלל, וניתן לסכם אותם בנקודות הבאות:

  • חן יוצא דופן: מתכת צבעונית היא בעלת נוכחות אסתטית רחבה ויש בה להעניק את היוקרתיות והאקזוטיות שהיא אוצרת בה לכל החדר.
  • שילוב ייעודי: פרזול צבעוני מאפשר לכל אדם לבחור את הגוון האידיאלי לחלל.
  • תחזוקה ידידותית: השימוש במתכת כחומר גלם, גורר אחריו את כל היתרונות הפונקציונליים של המתכת ומאפשר שגרת תחזוקה נוחה ופשוטה יותר.

אפשרויות עיצוב

חברת שטרן מתהדרת בקולקציית מוצרים רחבה אשר תוכננה מתוך השאיפה לשילוב מיטבי של האלמנטים השונים לשם קבלת תוצאות עיצוביות חיוביות ורצויות.

הפרזול למקלחונים של שטרן מקלחונים אינו שונה בכך, ופריטי הפרזול מיוצרים באופן ייעודי כך שיתאימו היטב לטונים עיצוביים שונים ושיתמזגו באופן נכון ואיכותי עם כל סביבה אסתטית ובכל מקלחון.

באמצעות בחירה בפריטי הפרזול שלנו, ניתן להגיע לתוצאות הגבוהות ביותר עד לכדי אמנות של ממש, וכך לשלב בחלל היבט של רווחה אסתטית אשר מתבטא בניחוחות ובתחושות נעימות.