שירותי הפרזול השחור של שטרן מקלחונים הם פתרונות עיצוביים ופונקציונליים שיש בהם לייצר תוספת מיוחדת לחדר הרחצה ולבית בעלת נופך מיוחד של יוקרתיות ושל איכות.

השילוב של הצבע השחור ושל האלמנטים המתכתיים מהווה תוצר המשקף באופן מיטבי תפישה מודרנית של עיצוב הבית, ובאמצעות פרזול שחור ניתן להקנות לחלל את התוצר הזה באופן של נגיעות עדינות כך שלא ישתלטו באופן אגרסיבי על החדר, אך יעניקו לו תוספת אדירה ואיכותית.

מדוע לרכוש פרזול שחור אצלנו

שטרן מקלחונים מתמחים בתחומי הפרזול הרבים ולחברה יש את הניסיון והמיומנות לעצב תוצרי פרזול בצבע שחור אשר מבטא יוקרה ואקזוטיות.

היתרונות למוצרי פרזול רבים נעים בעיקר על המרחב האמנותי והעיצובי, אך יש בהם לתרום גם לפן הפונקציונלי של החלל, וניתן לסכם אותם בנקודות הבאות:

  • חן יוצא דופן: מתכת שחורה היא בעלת נוכחות אסתטית רחבה ויש בה להעניק את היוקרתיות והאקזוטיות שהיא אוצרת בה לכל החדר.
  • שילוב ייעודי: באמצעות בחירה בפרזול שחור אין צורך לדאוג אודות שילוב נכון של גוונים, הצבע השחור משתלב היטב עם החלל ויש בו רק להדגיש את הצבעים השוררים בחדר.
  • תחזוקה ידידותית: בנוסף לכך שהצבע השחור כשלעצמו נוטה להסוות ליקויים ולכלוכים וכך ממזער את האפשרות לפגם אסתטי באלמנט הפרזולי השחור, השימוש במתכת גורר אחריו את כל היתרונות הפונקציונליים של המתכת ומאפשר שגרת תחזוקה נוחה ופשוטה יותר.

אפשרויות עיצוב

חברת שטרן מתהדרת בקולקציית מוצרים רחבה אשר תוכננה מתוך השאיפה לשילוב מיטבי של האלמנטים השונים לשם קבלת תוצאות עיצוביות חיוביות ורצויות.

הפרזול השחור של שטרן מקלחונים אינו שונה בכך, ופריטי הפרזול מיוצרים באופן ייעודי כך שיתאימו היטב לטונים עיצוביים שונים ושיתמזגו באופן נכון ואיכותי עם כל סביבה אסתטית.

באמצעות בחירה בפריטי הפרזול השחור ניתן להגיע לתוצאות הגבוהות ביותר עד לכדי אמנות של ממש, וכך לשלב בחלל היבט של רווחה אסתטית אשר מתבטא בניחוחות ובתחושות נעימות.

צבעי פרזול זמינים נוספים

פרזול ברונזה מושחר

פרזול כסוף מוברש סאטן

פרזול זהב מושחר