צור קשר
04-9511175
group@stern-m.co.il
רחוב היוצרים, א.ת. חדש- נהריה
שירות לקוחות ארצי: 04-9511175

מקלחונים קטומים

חדר האמבטיה הוא אחד החללים החשובים של הבית, אך לעתים הוא נשכח ונותר משעמם ופונקציונאלי. כיום ניתן ליצור בקלות רבה מראה מעוצב ומיוחד לחדר האמבטיה על ידי שימוש במקלחונים. בשוק קיימים דגמים רבים של מקלחונים בגימורים שונים. אחד הטרנדים הלוהטים בתחום של מקלחונים הוא מקלחונים קטומים. אם אתן רוצים ליצור מראה עדכני לחדר האמבטיה ובד בבד ליהנות ממקלחת מפנקת, מקלחון קטום הוא התשובה עבורכם.

אצלנו בחברה

מקלחונים קטומים תוצאת חברת שטרן מקלחונים הם מוצר איכותי שנעשה תוך מחשבה ודמיון. אנחנו עושים הכל כדי לספק לכם מוצר איכותי שעושה שימוש בטכנולוגיות החדשות ביותר. צרו קשר עוד היום לקבל ייעוץ מהמומחים שלנו שישמחו לעצב לכם חווית מקלחת מושלמת.

איפה אנחנו בתמונה?

חברת שטרן עוסקת בכל עת בבחינת הצורך המשתנה של לקוחות, והתאמתו לטרנדים המעוצבים החדשים ביותר.
אנו מייצרים את המוצרים שלנו תוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, הבטיחותיים ביותר והאסתטיים ביותר.
מעבר לחמש שנות אחריות שאנו מעניקים, אנו עומדים לרשותכם במתן ייעוץ, הכוונה והתאמת הפתרון עבור הצורך והתנאים הקיימים.

מה מיוחד במקלחונים הקטומים של חברת שטרן

המקלחונים הקטומים שלנו נוצרו כתולדה לצורך: חברת שטרן ראתה כי ישנם חדרי מקלחת קטנים יחסית, שמקלחון פינתי גוזל מהם מקום מיותר וחבל. בשל כך, המהנדסים שלנו מצאו פתרון בצורת משושה קטום. המקלחונים הקטומים מאפשרים חלל רחצה זהה לזה שבמקלחון פינתי, אך גוזלים פחות מקום מחדר המקלחת.

הטיפים שלנו

1. אנו ממליצים להגיע לפגישת ייעוץ מלווים במידות של אזור הרחצה ושל חדר האמבטיה כולו. כך נוכל להתאים אתכם ועבורכם את המקלחון המתאים ביותר.

2. אנו מציעים לכם להוסיף למקלחון הקטום ממגוון סוגי הברזים החדישים שלנו, שמוסיפים הרבה אסתטיקה כמובן, אך חשוב מכך- יוצרים חווית מקלחת בלתי רגילה.

שאלות נפוצות

האם ישנם מקלחונים קטומים עם שתי דלתות?

כן. חברת שטרן מעצבת את כל מוצריה עם מבחר האופציות הרחב ביותר, על מנת שכל לקוח יוכל לבחור כמעט כל אלמנט במוצר. אנו מעצבים מקלחונים קטומים עם דלת פתיחה אחת, או עם שתיים.

האם חלל הרחצה בתוך המקלחון צפוף בשל הצורה הקטומה?

להפך. עיצבנו את הצורה הייחודית בדיוק בשל הצורך להגדיל כמיטב האפשר את חלל הרחצה הפנימי, ולגזול כמה שפחות מחלל החדר החיצוני.

האם הסגירה של הדלתות היא הרמטית?

כמובן. בכל המוצרים שלנו, אנו מקפידים על סגירה הרמטית ובטיחותית של הדלתות.