צור קשר
04-9511175
group@stern-m.co.il
רחוב היוצרים, א.ת. חדש- נהריה
שירות לקוחות ארצי: 04-9511175

מקלחונים מעוגלים

חדר האמבטיה שלכם נראה לכם משעמם? זה הזמן להתחדש עם כמה אביזרים מיוחדים. החידושים האחרונים בתחום עיצוב חדרי אמבט הביאו עמם כמה טרנדים שכדאי לכל מי שמעצב חדר אמבטיה להכיר. אחד החידושים החמים במיוחד בתחום של חדרי אמבט הוא מקלחונים מעוגלים שמייצרים בחדר האמבטיה מראה יוקרתי. הם משתלבים בצורה מושלמת בחלל ויוצרים תחושה הרמונית, ולכן זוהי דרך ליצור חדר אמבט מעניין ומקורי.

אצלנו בחברה

בחברת שטרן מקלחונים תוכלו למצוא מבחר נאה של מקלחונים מעוגלים. סוגי זכוכית שונים, גימורים שונים, גדלים ודוגמאות מיוחדים יסייעו לכם למצוא את המקלחון המושלם עבורכם. בשטרן מקלחונים עושים שימוש בטכנולוגיות המובילות ביותר, מה שיסייע לכם לעצב את המקלחון המושלם. צרו קשר לקבלת ייעוץ מהמומחים שלנו.

איפה אנחנו בתמונה?

חברת שטרן מתמחה בעיצוב מקלחונים על כל סוגיהם, ובעבודה עם זכוכית על כל סוגיה. אנו מאמינים בגלאס בלב שלם, ורואים ב חומר גלם מרהיב, מפואר ופונקציונלי.
הזכוכית שחברת שטרן מספקת היא האיכותית ביותר בשוק, שומרת על טיבה ונראותה לאורך זמן, ואיננו חוששים להעניק עליה ועל כל המוצרים שלנו חמש שנים של אחריות.
נשמח לעמוד לרשותכם במתן ייעוץ והכוונה על מנת להתאים עבורכם את המוצר האולטימטיבי.

מה מיוחד במקלחונים המעוגלים של חברת שטרן

בשל הניסיון הרב ואלפי הלקוחות עימם עבדנו, אנו מקפידים לחקור צרכים שונים של בתים ואנשים. בעקבות כך, פתחנו את מודל המקלחונים המעוגלים שלנו. ראינו כי ישנם חדרי מקלחת רבים צפופים יחסית, ובשל כך עיצבנו את קטגוריית המקלחונים המעוגלים. המקלחונים המעוגלים חוסכים מקום בחלל, ועדיין מאפשרים את הפונקציות המפנקות שיש ביתר המקלחונים שלנו. סגירת הדלתות נעשית הרמטית כמובן, בצורה חלקה וללא חשש מרטיבות או דליפת מים.

הטיפים שלנו

1. אנו ממליצים להגיע לפגישת ייעוץ מלווים במידות של חדר האמבט, או של המקלחון שכבר קיים בו- אם קיים. יחד עם המידות, נוכל להתאים עבורכם את המקלחון המעוגל שיתאים עבורכם ביותר.

2. במידה ויש לכם חדר מקלחת קטן, אנו בהחלט ממליצים לשקול את המקלחון המעוגל. סגירת הדלתות בצרה הקשתית שפיתחנו חוסכת במקום, בטיחותית מאוד, אסתטית וכמובן נוחה.

שאלות נפוצות

האם יש חשש שהדלתות לא ייסגרו הרמטית בדגם מעוגל?

בהחלט לא. המקלחונים המעוגלים שלנו הונדסו ועוצבו בקפדנות. מנגנון הסגירה שקיים בכל המקלחונים שלנו הוא אחיד, ואינו תלוי בצורת העיצוב.

האם ניתן להוסיף טקסטורה על דלתות המקלחון?

בהחלט. יש לנו דגמים מיוחדים בעלי טקסטורות ועיצובים על הזכוכית עצמה, שמאפשרים את הסתרת הגוף ובנוסף מוסיפים לחלל עיצוב ושיק.

האם בגלל הצורה הקשתית והמעוגלת של המקלחון, הוא צפוף?

ממש לא. המקלחון המעוגל עוצב במיוחד על מנת להשיג את המטרה ההפוכה: לרווח את חלל המקלחת כמה שאפשר, תוך חסכון בחלל החיצוני.