צור קשר
04-9511175
group@stern-m.co.il
רחוב היוצרים, א.ת. חדש- נהריה
שירות לקוחות ארצי: 04-9511175

מקלחונים חזיתיים

כל בית צריך מרפסת וכל בית צריך גם מקלחת מעוצבת ומפנקת. חדרי האמבט שלנו הם המקום שבו אנו מתחילים את היום ובהם אנחנו גם משילים מעלינו את כל תלאותיו. מסיבה זו מי שמבקש ליצור איכות חיים משדרג את חדר האמבטיה שלו. שדרוג חדר האמבטיה מתחיל תמיד בבחירת מקלחון. מקלחונים קיימים כיום במבחר עצום של דגמים, ואחד הטרנדים החמים בתחום הוא מקלחונים חזיתיים שפרצו לחיינו בשנים האחרונות.

מהמומחים

מקלחונים חזיתיים תוצרת חברת שטרן מקלחונים הם מקלחונים מעולים שנעשה בהם שימוש בטכנולוגיות החדישות והמתקדמות ביותר. בחברת שטרן מקלחונים תוכלו לקבל ייעוץ מהמומחים ביותר בתחום ובעזרת המבחר העצום של הדגמים שלנו תוכלו ליצור את חדר האמבטיה המושלם.

איפה אנחנו בתמונה?

חברת שטרן היא המובילה בתחומה בעיצוב וייצור מקלחונים ואמבטיות מזכוכית. בשל עשרות שנות עבודה והניסיון שצברנו, אנו מזוהים עם כל הצרכים השונים שיש לאנשים, וכמובן גם עם הטרנדים והחידושים שהשוק מוליד מעת לעת.

בעבודה עם זכוכית חייבים לעשות הכל בהתאם לתקנים המחמירים ביותר, ובעבודה עם המהנדסים האמינים ביותר.
חברת שטרן מתחייבת לחומרי הגלם איכותיים, שעומדים בכל התקנים ומבטיחים שימוש בטיחותי במוצר. אנו מעניקים על המוצרים שלנו חמש שנות אחריות, ונשמח לעזור לכם בהתאמת המוצר האולטימטיבי.

מה מיוחד במקלחונים החזיתיים של חברת שטרן

אחד הטרנדים החדשים והמרהיבים בעולם עיצוב חדרי רחצה, הוא מקלחונים חזיתיים. המקלחון החזיתי תחום למעשה בין שני קירות, כך ששלוש דפנות של חלל הרחצה הן אטומות, ורק הדופן החזיתית שהיא הדלתות, עשויה זכוכית. המקלחון החזיתי מרהיב ביופיו, ניתן להוסיף על הדלתות החיצוניות אביזרי תלייה למגבות, וניתן להתאימו ספציפית לשטח הקיים בחדר הרחצה.

הטיפים שלנו

1. במידה והייתה קיימת אצלכם מקלחת שאתם רוצים לחדש, שהילדים כבר לא משתמשים בה וגם לכם היא כבר לא נוחה: אנו ממליצים בחום על החלפתה במקלחון חזיתי. המקלחון החזיתי מרווח ותופס שטח של אמבטיה, אך מאפשר כניסה קלה ונעימה, הכנסת כיסא לחלל וכמובן, אסתטיות ושיק.

2. אחד הטיפים שלנו הוא להוסיף אביזרי תלייה על דלתות המקלחון החיצוניות, ובכך לחסוך מקום ולאפשר חווית רחצה נוחה יותר.

שאלות נפוצות

האם המקלחון החזיתי אטום הרמטית?

כמובן. המקלחון החזיתי בנוי בצורה של קיר זכוכית, שחלקו הוא הדלתות עצמן. החיבורים בין פלטות הזכוכית נעשים בצורה מקצועית, בטיחותית והרמטית.

האם בשל שלוש הדפנות שהם קירות, חווית הרחצה היא ״קלסטרופובית״ מעט?

להפך! חווית הרחצה, בדיוק בשל קיר הזכוכית, מאפשרת הן פרטיות והן מרחב. המקלחון החזיתי עשיר במרחב, וחוויית הרחצה בו נעימה, מרווחת ומפנקת במיוחד.

האם ניתן לעשות מקלחון חזיתי קטן?

בהחלט. אנו מאפשרים התאמה של דלתות הזכוכית כמעט עבור כל צורך וגודל קיים, נשמח לעמוד לרשותכם על מנת להתאים עבורכם את המוצר הדרוש.