צור קשר
04-9511175
group@stern-m.co.il
רחוב היוצרים, א.ת. חדש- נהריה
שירות לקוחות ארצי: 04-9511175

מקלחונים פינתיים

חולמים על חדר אמבטיה מפנק ומעוצב? אנחנו בחברת שטרן מקלחונים שמחים להודיע לכם שהחלום שלכם הופך למציאות. לא מעט אנשים טועים לחשוב שחדר אמבטיה קטן הוא מכשול שבעטיו אינם יכולים לעצב מקלחת מושלמת. מגוון פתרונות יכולים להפוך כל חדר אמבט קטן ומשעמם לחדר אמבטיה מפנק ויוקרתי. הכל שאלה של מחשבה, תעוזה וכמובן מומחיות.

עיצוב נכון

אצלנו בחברת שטרן מקלחונים טובי המומחים יעזרו לכם למצוא את הפתרון המושלם כדי לעצב חדר אמבטיה יוקרתי. מקלחונים פינתיים תוצרת שטרן מקלחונים למשל הם פתרון מושלם לכל בעיה של חלל קטן. בעזרת המומחים שלנו ועל ידי מבחר עצום של דגמים כל אחד יכול למצוא את העיצוב הנכון עבורו. צרו קשר עוד היום לקבל ייעוץ מהמומחים שלנו.

איפה אנחנו בתמונה?

חברת שטרן מעצבת מקלחונים ומוצרים מזכוכית, תוך הדגשת צורך הלקוח, עיצוב ואיכות. אנו בעלי ניסיון רב בתחום, עובדים עם המעצבים המקוריים ביותר והמהנדסים האיכותיים ביותר.
המקלחונים הפינתיים שאנו מעצבים, מאפשרים ללקוחות אשר בוחרים בהם חווית מקלחת ייחודית ומפנקת, בהתאם למקום ולחלל שיש להם.
חברת שטרן מציעה חמש שנות אחריות עבור מוצריה, ובנוסף כמובן עומדת לרשותכם עבור ייעוץ והתאמת המוצר.

מה מיוחד במקלחונים הפינתיים של חברת שטרן

המקלחונים הפינתיים של חברת שטרן מעוצבים בצורה מרהיבה, ומביאים לכם הביתה את ״בית המלון״. בעקבות הלקוחות הרבים שלנו, אנו מסיקים משבוע לשבוע מסקנות חדשות אודות צרכים ומגבלות, למשל: במקלחונים הפינתיים הוספנו אלמנטים ווים לתליית מגבות בצד החיצוני של המקלחון. הדבר חוסך במקום, ויוצר מראה שלם ופונקציונלי.

הטיפים שלנו

1. אנו ממליצים לחשוב היטב על הצורך שלכם, ולקחת בחשבון בבחירה את המראה הכולל שאתם רוצים להשיג. נשמח לעזור לכם בהתאמת הטקסטורה והעיצוב שיהלמו את החלל שלכם בצורה המיטבית.

2. אנו ממליצים בחום על הדגמים הפינתיים שמלווים בווי תלייה חיצוניים למגבות. הדבר חוסך מקום ומקדם נוחות.

שאלות נפוצות

האם המקלחונים הפינתיים בעלי פינות חדות, שמסכנות ילדים?

חברת שטרן איננה מייצרת מוצרים מסוכנים או חדים. המוצרים שלנו עוברים בדיקות רבות טרם הוצאתם לשיווק, והפינישים שלהם עומדים בכל התקנים ומעבר להם.

האם ניתן לעצב מקלחון פינתי מזכוכית שאינה שקופה?

בהחלט. ישנן שתי אופציות: לקשט את הזכוכית בטקסטורות וליצור מראה מעוצב שקוף למחצה, או לבחור בזכוכית אטומה.

האם העיטורים על הזכוכית מהווים קושי לנקות אותה?

ממש לא. העיטורים והטקסטורות על הזכוכית ניתנים לניקוי בדיוק כפי שזכוכית חלקה ניתנת לניקוי.