צור קשר
04-9511175
group@stern-m.co.il
רחוב היוצרים, א.ת. חדש- נהריה
שירות לקוחות ארצי: 04-9511175

דלתות זכוכית

דלת עם משקוף אדום דלת עם השתקפות של צלם

אין ספק שדלתות הן מוצר אינטגראלי של הבית, אשר מהווה השפעה גדולה מאוד על מראה הבית ועיצובו. בכל מה שנוגע לעיצוב הבית, מעצבי הפנים מעניקים חשיבות גבוהה ביותר עבור דלתות ובוחרים אותן בקפידה, שכן תפקידן הוא פונקציונאלי ועיצובי כאחד.

אחד מסוגי הדלתות הנחשקים ביותר כיום הן דלתות זכוכית, אשר הפכו למוצר מבוקש ביותר, וחלק בלתי נפרד מהבתים החדשים בישראל. דלתות זכוכית שימשו בתחילת הדרך בעיקר כדלתות של משרדים וחדרי ישיבות, אולם בתקופה האחרונה ניתן לראות אותם יותר ויותר, גם בבתים פרטיים, בעיקר כדלתות כניסה לחדרי השירותים והאמבטיה וכדלתות לחדרים עצמם.

במסגרת שירותי החברה, בעת בחירה של דלתות זכוכית, תוכלו להיעזר גם באנשי המקצוע שלנו לצורך קבלת ייעוץ והכוונה בתהליך בחירת הדלתות, שכן אנו מלווים את לקוחותינו בכל אחד מהשלבים, החל משלב הבחירה של דלתות זכוכית ועד להתאמתם והתקנתם בבית או במשרד.

דלתות זכוכית מעוצבות

דלתות זכוכית שומרות על חזות מהודרת והן אסתטיות ודקורטיביות.

אם אתם מחפשים אחר דלתות זכוכית איכותיות ומעוצבות אנחנו הכתובת הנכונה. חברת "שטרן גלאס" מתמחה בעבודות זכוכית על סוגיה השונים ולמעשה מדובר במפעל הזכוכית הגדול והמוביל בכל איזור הצפון. ברשותנו הציוד המתקדם ביותר בענף הזכוכית וביחד עם המגוון הגדול של סוגי הזכוכית שברשותנו , נוכל לספק לכם את המוצר המוגמר, ברמת איכות מקסימאלית, כך שתצאו שבעי רצון ומרוצים.

במידה וברצונכם לעצב דלת בסגנון מיוחד, לפי טעמכם האישי, חברתנו מעמידה לרשותכם גרפיקאים מנוסים ובקיאים בעבודתם, כך שיוכלו לעזור וללוות אתכם בתהליך בניית הסקיצה של הדלת עד לשלב ההתקנה שלה, על מנת שתוכלו לקבל את הדלת עליה חלמתם.

ברחבי האתר תוכלו להיחשף לגלריית התמונות הרחבה שלנו ,הכוללת דלתות זכוכית ,אותן אנו מציעים לקהל הרחב, כך שמבין שלל המוצרים תוכלו לבחור לכן את הדגם המועדף עליכם.