צור קשר
04-9511175
group@stern-m.co.il
רחוב היוצרים, א.ת. חדש- נהריה
שירות לקוחות ארצי: 04-9511175

גלאס | מראות מעוצבות

חריטות בזכוכיות, מראות בכל הצורות והגדלים כולל:

  • התזות חול
  • צריבות עומק בחול ובצבע
  • ציורי ויטראז' מיוחדים על זכוכית

מראות מעוצבות

חברת שטרן גלאס מתמחה בייצור, עיצוב והתקנה של מראות מעוצבות לכל מטרה.

למראות מעוצבות שימושים רבים, הנפוץ הוא שיקוף דמות המתבונן למטרות יומיומיות וביתיות של בחינת ההופעה והלבוש, התאפרות, סידור השיער, גילוח. בזכות שימושיה אלו מראה מעוצבת היא חפץ המצוי בכל בית. בשל שכיחותה ונחיצותה המראה היא אובייקט עיצובי ואומנותי.

בעבר היינו רגילים לראות מראות מעוצבות רק בחדר האמבטיה שלנו ואולי בחדר שינה, היום עם התקדמות של סגנון העיצוב בעולמנו , מראות מעוצבות נמצאות בכל מקום אשר נוכל לחשוב עליו : בקניונים, חנויות, משרדים, בתי קולנוע, בית מלון, לובי של בנייני מגורים, מעליות, רכבים ועוד.

אצלנו בשטרן ניתן להזמין מראה בכל צורה ועיצוב שתרצו
(עיגול, ריבוע, אליפסה, משולש וכו') וברמות גימור שונות הכוללות: ליטוש יהלום צורתי ופאזה במגוון גדלים
(1 ס"מ – 3 ס"מ).
חברתנו מעמידה לרשות לקוחותיה את הציוד המתקדם בעולם בתחום הזכוכית וצוות של גרפיקאים,

אשר מסייעים לכם לעצב את המראות כרצונכם , באמצעות טכניקות שונות של התזת חול עם או בלי צבע, חריטה במכונה ממוחשבת ועיטורים ממוחשבים בצבע ובהדבקת u.v.

מהי מראה?

מראה או ראי - היא התקן בעל משטח פנים המחזיר את קרני האור. המראה השטוחה הנפוצה עשויה זכוכית ועל פניה האחוריים מונחת שכבה דקה של מתכת כלשהי (לרוב כסף) כך שהיא יכולה לשקף את הנוף שמולה.

מקור המילה האנגלית mirror הוא בצרפתית עתיקה - mirer - שמשמעה להביט בדבר או להשתקף בו, או בלטינית - mirari - לתהות על משהו. בעברית יש לנו ראי ומראה וגם אספקלריה הארכאית, שמקורה בארמית. באנגלית יש גם looking glass (זכוכית מביטה), שלה יש כפל משמעות מסוים שנעדר מן העברית - הזכוכית, המשמשת אותנו להביט בה ולראות את עצמנו, משיבה לנו מבט מתוך עינינו אנו.

בין מראות לאמונה

בעבר הייתה קיימת אמונה, שבמראה נמצאת הבבואה שלנו, שהיא דמות אנושית של ממש וזהו מקור האמונות התפלות המזהירות שלא לשבור מראה ושלא להסתכל במראה שבורה.
בין היהודים יש הנוהגים עם מות אדם לכסות את המראות בבית לתקופת השבעה, אולי משום שנשמתו עודנה מצויה שם, עד שתשתחרר סופית.