צור קשר
04-9511175
group@stern-m.co.il
רחוב היוצרים, א.ת. חדש- נהריה
שירות לקוחות ארצי: 04-9511175

אמבטיונים

חברת שטרן היא המובילה בתחומה הן בעיצוב והן בייצור של מקלחונים, אמבטיות, ופתרונות זכוכית באשר הם. אנו משתמשים בזכוכית איכותית ובטיחותית, שניתן לעצב באמצעותה ולשדרג את המראה של כל חלל.

חברת שטרן מציעה מגוון פתרונות זכוכית עבור חללי רחצה, ביניהם מקלחונים ואמבטיות בכל צורה וגודל. אנו מעניקים חמש שנים אחריות על המוצרים שלנו, מתוך האמונה בלב שלם בעשייה ובאיכות ללא פשרות שמובילים את חברת שטרן.

מה מיוחד באמבטיונים של חברת שטרן

אין ספק שווילונות אמבטיה הם אביזר שיצא מהאופנה לחלוטין. מעבר לכך שהם לא נוחים לשימוש, מתקפלים ולא אוטמים כראוי את חדירת המים לחלל החיצוני, הם מתלכלכים ומפריעים לחווית המקלחת. יחד עם זאת, ישנם אנשים שלא מוותרים על האמבטיה שלהם, ולא רוצים לעבור לשימוש במקלחון מכל מיני סיבות. בדיוק בשל כך, חברת שטרן עיצבה ״וילונות״ מזכוכית. פלטות הזכוכית שאנו מציעים ככיתור למקלחונים, עונות על הצורך שמציע וילון רחצה אך בצורה הרבה יותר איכותית וכמובן אסתטית. הזכוכית יוצרת מעטה פרטיות, מגינה על החלל החיצוני מפני הצפת מים, ומוסיפה הרבה שיק ואלגנטיות.

הטיפים שלנו

1. אנו מציעים להגיע לפגישת ייעוץ והכוונה עם אנשי השירות של חברת שטרן. במשך שנים של עבודה רכשנו ניסיון ומקצועיות בהתאמת המוצר ללקוח ולצורך. נשמח לענות לכם על יתרונות וחסרונות שבכל פתרון, ולחשוב יחד אתכם על המוצר שיענה בצורה הטובה ביותר על הצורך הספציפי שלכם.

2. עבור מקלחונים וחדרי אמבט לילדים קטנים יחסית, אנו ממליצים על דלתות זכוכית בעלות מערכת הזזה: ניתן לפתוח את הדלתות לחלוטין, ובכך לרחוץ את הילדים בקלות ונוחות. הילדים הגדולים יותר, יוכלו לסגור את הדלתות ולהתרחץ בפרטיות.

שאלות נפוצות

האם הכניסה אל האמבטיה נוחה, למרות דלתות הזכוכית?

בהחלט. הכניסה אל האמבטיה נותרת בעינה, ודלתות הזכוכית משרתות אך ורק את הצורך שבחסימת המים והגנה מפני הצפת מים אל החלל החיצוני.

האם ניתן לבחור דלתות זכוכית שאינן ניתנות להזזה?

כמובן. ניתן להוסיף לאמבטיה קירות זכוכית שמטרתם הינה ליצור מחצה בלבד, והגנה מפני חדירת מים. בנוסף, מחיצת זכוכית שכזו יוצרת מעטה פרטיות ומוסיפה לחלל האמבטיה אלמנט עיצובי אלגנטי.

האם ניתן להוסיף על מחיצות הזכוכית עיטורים שיישמרו על הסגנון העיצובי השקוף, אך יאפשרו פרטיות?

בהחלט. חברת שטרן מציעה מגוון טקסטורות רחב ועשיר עבור העשרת מחיצות הזכוכית. הטקסטורות והעיטורים שומרים על האופי השקוף והמודרני, אך עדיין יוצרים מחיצה ששומרת על פרטיות המתקלח.