צור קשר
04-9511175
group@stern-m.co.il
רחוב היוצרים, א.ת. חדש- נהריה
שירות לקוחות ארצי: 04-9511175

מקלחונים לפי מידה בהתאמה אישית

מקלחת היא ללא ספק אחד משיאי היום שלנו. לקראת יום מפרך במשרד או אחרי יום מתיש עם המון התרוצצויות עם הילדים, אין כמו מקלחת טובה. אחד הדברים שמשפיעים בצורה מכרעת על איכות המקלחת שלנו הוא העיצוב. מקלחת מעוצבת שבה מקלחון מפנק היא ללא ספק שדרוג לכל חוויית המקלחת. בדיוק למטרה זו מעצבת עבורכם חברת שטרן מקלחות את המקלחון המושלם.

מהו המקלחון המושלם?

המקלחון המושלם הוא זה שמותאם בדיוק לצרכים שלכם וזה שיתאים באופן המושלם ביותר לחדר האמבטיה שלכם. היכולת להתאים את המקלחון לחלל הקיים תוך התחשבות בכל בשיקולים הרלוונטיים, ומתוך מחשבה על איכות בלתי מתפשרת היא זו שהופכת את חברת שטרן מקלחונים למומחים בנושא. שימוש בחומרים איכותיים וטכנולוגיות חדישות מאפשר לנו לעצב עבורכם חווית מקלחת אחרת ומענגת במיוחד.

איך להתאים את המקלחון לחלל?

עיצוב נכון של המקלחת שלכם כולל גם חשיבה במובנים אסתטיים תוך התחשבות במגמות החדשניות בעולם כולו, וגם חשיבה פונקציונאלית שלוקחת בחשבון את כל האילוצים שבאים לידי ביטוי בחדר האמבטיה שלכם.

אצלנו בחברת שטרן תקבלו ייעוץ ממיטב אנשי המקצוע שיסייעו לכם להתאים את המקלחון המושלם גם מהבחינה האסתטית וגם מהבחינה הפונקציונאלית. אין אתגר שלא נוכל להתמודד עמו בעזרת יצירתיות, מעוף ומחשבה. צרו עמנו קשר עוד היום כדי שנוכל לסייע לכם ליצור את חווית המקלחת המושלמת.

שירות ללא פשרות

חברתנו חרטה על דגלה שירות ברמה גבוהה וללא פשרות ולכם לקוחותינו נהנים ממוצר איכותי ברמות מחיר שונות ומגוונות לצד שירות הוגן ומעולה.

איפה אנחנו בתמונה?

חברת שטרן היא המובילה בתחום עיצוב וייצור מקלחונים מזכוכית. אנו בחברה מקפידים על איכות וחומרי גלם מהשורה הראשונה, תוך התאמתם באופן תמידי לטרנדים ולחידושים הלא פוסקים בתחום.

אנו מעסיקים את המעצבים והמהנדסים האיכותיים ביותר, ועוסקים בכל עת בהפקת לקחים וחידוש בהתאם לצרכים חדשים שעולים מהלקוחות שלנו.

אחת הבעיות המרכזיות בעולם זה, הוא ההבדל והשוני שבין חללי אמבטיה שונים. בשל כך, חברת שטרן מציעה שירותי התאמה אישית למידות בצורה פרטנית. לפי פרוצדורה זו, כל מוצר שלנו יותאם ספציפית עבורכם ועבור המידות של החלל שלכם, מבלי לנסות ולמצוא ״פתרון ביניים״.

מה מיוחד במקלחונים לפי מידה בהתאמה אישית של חברת שטרן

בהתאם למידות שלכם ולצורך שלכם, צוות המעצבים והמהנדסים של חברת שטרן יעצב ויבנה במיוחד עבורכם את מקלחת החלומות. תוכלו לקבל השראה ורעיונות ממבחר הדגמים שלנו, ולשלבם בתוך דגם אחד שיענה על הצורך הייחודי שלכם. התאמה אישית של המידות תיעשה הן מבחינת שטח המקלחון, והן מבחינת גודל הדלתות, האם יהיו בהזזה, גובה, וכמובן האלמנטים המצויים בפנים המקלחון.

הטיפים שלנו

1. אנו ממליצים לכם להגיע לפגישת ייעוץ והכוונה עם צוות המעצבים של חברת שטרן, לאחר שעיינתם בקטלוג שלנו וקיבלתם תחושה ורעיון לגבי ״מקלחת החלומות״ שלכם. יחד אתכם, נוכל לעצב אותה.

2. בעודכם אוספים מידות של החלל שלכם, חשוב להתייחס הן למידות של המקלחון (אזור הרחצה) והן למידות של החלל כולו. המהנדסים שלנו ייקחו בחשבון את הראיה הכוללת, ויחשבו כיצד לאפשר עבורכם חלל רחצי מרווח ככל האפשר, עם פגיעה מינימלית בשטח החלל החיצוני.

שאלות נפוצות

האם ניתן להתאים עבור כל מידה, כל סוג של מקלחון?

לא בצורה מדויקת. בדיוק בשל בעייתיות השוני במידות, החלטנו לצאת עם פרויקט העיצוב בהתאמה אישית. נוכל לעצב עבורכם כמיטב יכולתנו דגם שיתאם את המידות שלכם, אך הדבר תלוי במידות ולא בהכרח יוכל להעתיק כל דגם.

האם ניתן לערוך בהתאמה אישית דגם שמורכב מאלמנטים שונים, המופיעים בדגמים שונים?

כן, תוך התחשבות כמובן בנתונים הקיימים בשטח הקיים.

האם בדגם לפי התאמה אישית ניתן להוסיף עיטורים על גבי הזכוכית?

כמובן. ישנו מבחר עשיר של עיצובים ועיטורים שניתן להוסיף על גבי הזכוכית, החל מעיטורים דקורטיביים וכלה בהכהייה של משטח על גבי הזכוכית במטרה ליצור פרטיות.