צור קשר
04-9511175
group@stern-m.co.il
רחוב היוצרים, א.ת. חדש- נהריה
שירות לקוחות ארצי: 04-9511175

מקלחונים יוקרתיים

עיצוב הפך חלק בלתי נפרד מחיינו. אם בעבר איכותו של מוצר נמדדה בעיקר על פי מידת הפונקציונאליות שלו, הרי שכיום אנחנו מבקשים, ובצדק, ליהנות מהמוצר גם בהיבט האסתטי. המודעות לעיצוב סחפה אחריה ישראלים רבים שמבקשים ליהנות מבית מעוצב על כל חלקיו. לא רק חדר אורחים מעוצב ומטבח יוקרתי הם משאלת לב של כולנו, אלא גם חדרי אמבטיה ושירותים הפכו חללים מבוקשים שבהם אנחנו מעוניינים לשמר תדמית יוקרתית ואיכותית.

איך ליצור חדר אמבטיה מעוצב?

אחת הדרכים ליצור תדמית יוקרתית ומראה מעוצב למקלחת הוא על ידי התאמה של מקלחון יוקרתי לחלל. מקלחונים היו בעבר מוצר חד גוני ושבלוני שזוהה בדרך כלל עם אילוצי חוסר מקום. כיום מקלחונים מוצעים בדגמים שונים ומיוחדים ולא בכדי הם הפכו לסמל של קידמה ויוקרה.

מי שמבקש ליצור מראה שיקי ועדכני לחדר האמבטיה שלו יכול לעשות זאת על ידי מקלחון יוקרתי ומעוצב. בחברת שטרן מקלחונים תוכלו להתרשם ממבחר בלתי נדלה של מקלחונים מעוצבים בדגמים שונים.

מקלחון לכל דורש

כל אחד יכול למצוא את המקלחון שמתאים לטעם האישי שלו וצרכיו ועל ידי אנשי המקצוע המעולים שלנו תוכלו למצוא את המקלחון שיספק לכם לא רק חווית מקלחת מדהימה ומפנקת, אלא גם ייצור מראה יוקרתי לחדר האמבטיה שלכם. צרו עמנו קשר עוד היום כדי שנוכל לסייע לכם ליצור חלל אמבטיה מעוצב ויוקרתי שיספק לכם את הרגיעה המושלמת בסופו של יום.

איפה אנחנו בתמונה?

חברת שטרן מעצבת ומייצרת מקלחונים מזכוכית, והינה המובילה בתחומה בישראל. אנו עובדים עם מיטב החומרים הקיימים בשוק, ומקפידים לבחור בחומרי הגלם ובסוגי הזכוכית הבטיחותיים ביותר, שמבטיחים אורך חיים ארוך למוצר.
אנו מאמינים במוצרים שלנו בלב שלם, ומעניקים עליהם חמש שנות אחריות.

המקלחונים היוקרתיים של חברת שטרן מאופיינים הן בעיצוב ייחודי, שיקי ואלגנטי העולה בקנה אחד עם כלל הטרנדים החמים ביותר, והן מבחינה פונקציונלית המאפשרת את מלוא החידושים והפינוקים בעולם זה: ברזים מיוחדים שמאפשרים שליטה ובקרה על איכות המקלחת בצורה מדהימה.

מה מיוחד במקלחונים היוקרתיים של חברת שטרן

המקלחונים היוקרתיים שמעצבת חברת שטרן מתאפיינים באיכות ללא פשרות, ובעיצוב מרהיב. אנו מאמינים כי חדר הרחצה, על אף שאיננו האזור ״החשוף״ לאורחים בבית, הוא בין האזורים החשובים ביותר עבור דיירי הבית. בשל כך, שמנו לעצמנו כמטרה לפתח דגמים מפנקים במיוחד, הן מבחינת השימוש והן מבחינת הנראות. הדגמים היוקרתיים של חברת שטרן יאפשרו לכם חווית מקלחת יומיומית שאינה יורדת מאיכות החוויה המוצעת בבתי מלון או בצימרים. וכי למה לא להביא את חווית הנופש, גם אל הבית?

הטיפים שלנו

1. אנו ממליצים לכם לעיין בקטלוג הדגמים שלנו, או להגיע למפגש ייעוץ והכוונה עם צוות נותני השירות שלנו. בהתאם למידות שלכם, לצורך שלכם ולאופי העיצוב המועדף עליכם, נוכל לייצר עבורכם את דגם מקלחת החלומות.

2. אתם רשאים כמובן להביא רעיונות משלכם, ולפרוט בפנינו כל פנטזיה שיש לכם לגבי חדר הרחצה עליו אתם חולמים. המהנדסים והמעצבים שלנו, יתרגמו את הצורך והרצון שלכם בתוך המוצר עצמו.

שאלות נפוצות

במה מאופיין מקלחון יוקרתי?

המקלחון היוקרתי של חברת שטרן משתנה מדגם לדגם. הדגמים כולם מאופיינים בחשיבה מעמיקה על העיצוב ועל השימוש הפונקציונלי עצמו. הדגמים היוקרתיים מרווחים, נוחים לשימוש, ומרהיבים ביופיים.

האם ניתן לעצב מקלחון יוקרתי עבור חדרי רחצה של ילדים?

כמובן. יש לנו מגוון דגמים יוקרתיים המאפשרים חווית מקלחת איכותית ויוקרתית, שיכולים להתאים גם עבור ילדים.

האם המקלחונים היוקרתיים של חברת שטרן יכולים ״להתאים לכל כיס״?

מכיוון שהמטרה שלנו היא להבטיח עבור לקוחותינו חווית מקלחת איכותית, אנו עושים מאמצים להתאים גם את הדגמים היוקרתיים שלנו לכמה סוגי תקציבים. אנו מזמינים אתכם למפגש ייעוץ בו נוכל לפרוט את האופציות הרלוונטיות תוך התחשבות בתקציב, בצורך ובתנאים הקיימים.